Strona główna · Zabiegi

Pielęgnacja skóry domowymi sposobami

Domowe sposoby nie od dziś plasują się na szczycie wśród metod pielęgnacji skóry. Cechują się ogromną skutecznością, gdyż są to metody naturalne, a więc najzdrowsze, prócz tego ekonomiczne.

Ciężko wymienić wszystkie domowe metody pielęgnacyjne, jednak jeśli zależy ci na gładkiej skórze to postaw na domowe peelingi. Płatki owsiane i miód? To doskonałe połączenie, które pomoże ci ujędrnić swoją skórę! Prócz tego maski na ciało i twarz – postaw na świeże owoce, które poprawią koloryt twojej skóry, na przykład truskawki, a także warzywa, która rozjaśnią nieładne przebarwienia, na przykład ogórki. Postaw również na domowe toniki – sok z cytryny doskonale nadaje się do przemywania każdego rodzaju cery.

14.11.2013. 12:46

Nosek w potrzebie

Wykonanie zabiegu korygowania wyglądu nosa wymaga odpowiedniego przygotowania pacjenta do zabiegu. Jest to zabieg chirurgiczny, który w zależności od stopnia skomplikowania zabiegu może trwać od godziny nawet do trzech godzin. W tym względzie korekta nosa wymaga przygotowania się jak do każdego zabiegu chirurgicznego, gdzie niezbędne jest przeprowadzenie niezbędnych badań profilaktycznych dotyczących między innymi badań krwi a jednocześnie konsultacji anestezjologicznej.

Czytaj dalej 16.03.2013. 12:54

Categories

RSS Feeds

Polecane